• قرص ایزومکس (Isomax Tablet) با ترکیب ویژه و منحصر به فرد خود شامل ایزوفلاونوئیدهای سویا، کلسیم، منیزیم و ویتامین D می‌باشد که علاوه بر کمک به رفع علائم ناشی از دوران یائسگی باعث بهبود عملکرد سیستم قلبی- عروقی و حفظ استحکام و سلامت استخوان ها خواهد شد.
  ریزمغذی های موجود در داروی ایزومکس همگی در جهت کمک به حفظ سلامت استخوان و تامین ذخایر کلسیم به خصوص در دوران یائسگی در نظر گرفته شده‌اند. علاوه بر کلسیم، وجود منیزیم و ویتامین D نیز برای سلامت استخوان ها ضروری می‌باشد.

قرص ایزومکس

قرص ایزومکس (Isomax Tablet) با ترکیب ویژه و منحصر به فرد خود شامل ایزوفلاونوئیدهای سویا، کلسیم، منیزیم و ویتامین D می‌باشد که علاوه بر کمک به رفع علائم ناشی از دوران یائسگی باعث بهبود عملکرد سیستم قلبی- عروقی و حفظ استحکام و سلامت استخوان ها خواهد شد.

 • کمک به کاهش علائم دوران یائسگی

 • ویتامین د

 • کلسیم

 • حاوی 40 میلی گرم ایزوفلاون

خواص قرص ایزومکس

کمک به رفع علائم ناشی از دوران یائسگی

یائسگی از مراحل طبیعی زندگی زنان است که معمولاً در حدود سن ۴۵ تا ۵۵ سالگی و با کاهش ترشح هورمون‌های زنانه بخصوص استروژن آغاز می‌شود. برخی از علائمی که با شروع یائسگی به وجود می‌آیند مانند: گرگرفتگی، تپش قلب، تعرق شبانه، اضطراب و بی‌خوابی در ابتدای دوران یائسگی شدت بیشتری دارند و برخی همچون پوکی استخوان، بیماری‌های قلبی-عروقی و افسردگی بعد از این دوران افزایش می‌یابد. ایزوفلاون های موجود در کپسول ایزومکس می‌تواند به کاهش علائم این دوران کمک کند.

حفظ استحکام و سلامت استخوان‌ها

ریزمغذی های موجود در داروی ایزومکس همگی در جهت کمک به حفظ سلامت استخوان و تامین ذخایر کلسیم به خصوص در دوران یائسگی در نظر گرفته شده‌اند. علاوه بر کلسیم، وجود منیزیم و ویتامین D نیز برای سلامت استخوان ها ضروری می‌باشد.

قرص ایزومکس موثر در بهبود عملکرد سیستم قلبی و عروقی

مزیت قرص ایزومکس نسبت به داروهای مشابه:

 • مناسب برای گیاهخواران
 • فاقد گلوتن،نگهدارنده،رنگ مصنوعی و مخمر
 • حاوی کلسیم،منیزیم،ویتامین D3 و ایزوفلاون‌های طبیعی سویا
 • موثر در رفع علائم یائسگی مثل گرگرفتگی،تپش قلب،بی‌خوابی و افسردگی

قیمت قرص ایزومکس مایر:

1,980,000 ریال

عنوان
در هر 10میلی لیتر
calcium carbonate B.p
۸۰۰ mg
eqvt. to elemental Calcium
۳۲۰ mg
Isoflavones 40%
۱۰۰ mg
magnesium Hydroxide B.P
۱۲۰ mg
eqvt. to elemental magnesium
۵۰ mg
Vitamin D3 (as cholecalciferol stabilised)
۲۰۰ IU
Excipients
qs

ترکیبات کپسول ایزومکس(isomax tablet)

ایزوفلاون های سویا: خانم های میانسال با شروع دوران یائسگی دچار عوارض متعدد می شوند، این عوارض به دلیل کاهش میزان ترشح هورمون های زنانه به خصوص استروژن به وجود می آیند. ایزوفلاون های سویای موجود در ایزومکس اثرات مشابه هورمون های استروژن بر روی سلول های بدن دارند ، به همین دلیل نقش بسزایی در کاهش علائم آزار دهنده دوران یائسگی ایفا می کنند. علاوه بر این ایزوفلاون ها با کاهش کلسترول مضر (LDL) و افزایش کلسترول مفید (HDL) در سلامت قلب و عروق نیز نقش دارند.

کلسیم: کلسیم فراوان ترین مینرال (ماده معدنی) موجود در بدن می باشد، و در صورت عدم دریافت کافی کلسیم، نرمال بودن سطح خونی کلسیم به قیمت تجزیه بافت استخوانی تمام شده که در طولانی مدت به پوکی استخوان منجر خواهد شد.از طرفی با بالا رفتن سن، توده استخوانی به تدریج مواد معدنی خود را از دست داده و به دنبال آن شکستگی های استخوان رخ می‌دهد. در نتیجه نرمال بودن سطح کلسیم در تمام دوران زندگی از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد.

منیزیم: منیزیم موجود در قرص ایزومکس نیز در استحکام و سلامت استخوان ها نقش اساسی دارد.کمبود منیزیم باعث کاهش جذب کلسیم شده و در نتیجه می تواند یک عامل مستعد کننده برای پوکی استخوان باشد.علاوه بر این منیزیم به بهبود عملکرد سیستم عصبی و ماهیچه ای و کاهش خستگی نیز کمک می‌کند.

ویتامین D: فرم فعال این ویتامین به جذب کلسیم و فسفر از روده کمک می کند و همچنین باعث محفوظ ماندن ذخایر کلسیم می شود. از طرف دیگر با توجه به کمبود ویتامین D در کشور ما احتمال بروز پوکی استخوان به خصوص در زنانی که کمتر در معرض نور خورشید هستند افزایش می یابد و این امر اهمیت ویتامین D را دوچندان می‌کند.

زمان مصرف قرص ایزومکس:

روزانه ۱ الی ۲ بار، ۱ تا ۲ عدد قرص یا طبق دستور پزشک مصرف شود.

 • در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد و در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود.
 • دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
 • در دوران بارداری و شیردهی طبق نظر پزشک یا داروساز مصرف شود.
 • چنانچه هر داروی دیگری مصرف می کنید قبل از مصرف این فرآورده با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

محصولات مرتبط

شربت میم‌پرتقالی مایر 200میلی لیتری
مشخصات شربت زینکامپلکس
شربت کیدیکر مایر 200میلی لیتری
شربت آسماویت
شربت میم‌پرتقالی مایر 200میلی لیتری
شربت کیدیکر مایر 200میلی لیتری
شربت آسماویت
مشخصات شربت زینکامپلکس